Elektrogiełda się zmienia…

Działając ponad 30 lat na rynku dostawców rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki w centralnej Polsce oraz Wielkopolsce, staliśmy się solidnym i rzetelnym partnerem dla wielu znanych Firm.

Przez cały okres naszego funkcjonowania na rynku, najważniejszą dla nas zasadą było i jest jak najbardziej fachowe i kompetentne doradztwo w wyborze produktów i rozwiązań dla każdego Klienta, który zawita w nasze progi.

W naszej ofercie asortymentowej znajduje się obecnie ponad 80 000 indeksów, a wśród nich między innymi: styczniki, przekaźniki, przyciski, regulatory temperatury, falowniki, sterowniki, końcówki kablowe, kable, pneumatyka, narzędzia etc., nie sposób wymienić nawet niewielkiej części naszych produktów z całej, bogatej bazy.

Stała, partnerska współpraca również z dostawcami powoduje, że stawiamy na ciągły rozwój obszarowy jak i zwiększanie oferty produktowej, opierając się na sugestiach i wymaganiach naszych Partnerów.

Jednym z takich aspektów rozwojowych było powstanie, najpierw w 2018r. oddziału w Poznaniu, a  następnie w Pabianicach. Dzięki temu staliśmy się bliżsi Klientom potrzebującym szybkiej obsługi i dostawy. Zapewniamy dzięki temu naszemu Klientowi dostępność podstawowych produktów takich jak np. falowniki, akcesoria elektroinstalacyjne (taśmy kablowe- zwanej także trytytką, przepustnice kablowe, dławnice, oznaczniki przewodów, korytka kablowe) i wiele innych, w tym samym dniu lub najpóźniej w dniu następnym.

Kolejnym przełomem w obsłudze Klienta stało się uruchomienie naszej platformy internetowej.
Wiele miesięcy analiz i sugestii naszych Partnerów, dało nam obraz tego, czego najbardziej potrzebują i pozwoliło, aby jak najlepiej spełnić wszystkie ich wysokie wymagania.

Funkcjonalność platformy elektrogielda.com, jest podzielona na kilka obszarów. Klienci posiadający  działalność gospodarczą mają możliwość zamawiania na ustalonych  warunkach handlowych oraz istnieje możliwość zamawiania produktów obecnie niedostępnych, a realizowanych na zamówienie. Wszyscy Klienci, po rejestracji na naszej platformie, mają możliwość sprawdzania statusu realizacji zamówienia, jak również historii zamówień i statusów płatności. Istnieje także możliwość dokonania szybkiej płatności za zamówienie poprzez system T-Pay (płatność kartą, Blik, szybki przelew).
Podczas projektowania platformy elektrogielda.com szczególną uwagę poświęciliśmy tworząc rzetelną i szczegółową informację o produktach. 

30 lat to dla nas dopiero początek!